O Nas

Agencja marketingowa BrandKreacja została stworzona kilka lat temu przez specjalistów, którzy przez 20 lat zdobywali doświadczenie w eksporcie, imporcie, sprzedaży, pogłębiając przy tym wiedzę na temat marketingu, handlu, zarządzania, psychologii, inwestowania i motywowania ludzi.

BrandKreacja jest połączeniem wieloletniego doświadczenia biznesowego oraz młodych, świeżych umysłów – pasjonatów marketingu. Taka mieszanka pomaga firmom w prowadzeniu ich biznesów. Nasze działania nie ograniczają się tylko do budowania pozytywnego wizerunku firm. Oprócz standardowych działań reklamowych i wizerunkowych, prowadzimy marketing, który przekłada się także na korzyści materialne, czyli zwiększenie przychodów firm.

Połączenie wiedzy i wieloletniego doświadczenia stanowi podstawę tego projektu.
Zapraszamy do współpracy tych, którzy chcą skutecznie trafiać ze swoimi produktami do klientów końcowych, pragnąć zwiększyć obroty firmy i swoją rozpoznawalność na rynku, a co za tym idzie, osiągnąć większe dochody.

Nawiązując z nami współpracę można zapomnieć o ryzyku, bo nasze wynagrodzenie jest współzależne od zwiększania Waszych dochodów, więc mamy wspólny cel i współmierne profity.
Jeśli podjęte działania marketingowe nie przyniosą dodatkowych przychodów, nic nie płacicie, gdyż zależy nam na wzajemnej satysfakcji i obopólnych korzyściach. Współpracując z nami możecie tylko zyskać.

Zapraszamy do współpracy!

Categories: Uncategorized.