Branding

brand_branding

Chciałbyś, żeby Twoja marka była rozpoznawalna? Postaw na nowoczesne techniki, takie jak branding, zwany także PR-em produktowym.

Jesteśmy młodym zespołem, ale śmiało można powiedzieć, że na marketingu znamy się doskonale. Branding pomoże stworzyć przekaz i wyemitować go w optymalnym miejscu. Nie proponujemy Ci zwykłej reklamy – PR produktowy to znacznie więcej. Zadbamy, aby każdy kto będzie miał styczność z Twoimi towarami uzyskał przydatne informacje, które zwiększą wiarygodność i zachęcą do zakupu.

Korzystamy z dynamicznie rozwijających się kanałów komunikacji, m.in. Internetu. Stosujemy jednak źródła, takie jak prasa, w celu zbudowania długofalowej komunikacji i zaufania wśród odbiorców.

W ramach brandingu wykonujemy szereg działań, które połączone zapewnią osiągnięcie sukcesu. To sporządzanie audytów i analiza sytuacji firmy w celu doboru najlepszej strategii. Badamy jaki jest obecnie wizerunek marki i budujemy pozytywny obraz w oczach społeczności czy partnerów.

Działamy kompleksowo –opracowujemy pełen program komunikacji dla firmy. Wyznaczamy cele, do których dążymy na każdym etapie współpracy. Do ich realizacji wykorzystujemy współpracę z mediami – zarówno prasowymi, jak i internetowymi. Utrzymujemy stałe kontakty z liderami opinii publicznej. Posługujemy się opiniami ekspertów. Mamy doświadczenie w projektowaniu opakowań i brandingu marek kosmetycznych. Samodzielnie projektujemy materiały o charakterze informacyjnym oraz reklamowym.

Masz pytania lub wątpliwości? Zapraszamy do naszej siedziby w Warszawie lub kontaktu przez formularz na stronie.

Co oferujemy :

  • pełen audyt, analizę PRoblemów oraz PRezentacja wizerunku marki PRoduktu, PRacodawcy, lub usługi, PRzy jednoczesnej aPRobacie społeczności lokalnej i PRzychylności kluczowych partnerów
  • oPRacowanie całościowego PRogramu komunikacji dla marki wraz z jej PRzykładowymi celami
  • współPRaca z mediami PRasowymi oraz działalność w mediach społecznościowych,
  • współPRaca z liderami opinii publicznej / ekspertami branżowymi,
  • PRojektowanie materiałów informacyjnych i PRomocyjnych.
Categories: Uncategorized.